Skład reprezentacji Polski na 22. Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce w Zurychu
2014-08-01

KOBIETY:

400 m, 4x400 m
Małgorzata Hołub (KL Bałtyk Koszalin)      
Justyna Święty (AZS AWF Katowice)          
Patrycja Wyciszkiewicz (SL Olimpia Poznań)
800 m

Joanna Jóźwik (AZS AWF Warszawa)       
800 m, 1500 m
Angelika Cichocka (ULKS Talex Borzytuchom)
1500 m, 5000 m
Renata Pliś (MKL Maraton Świnoujście)     
10 000 m
Karolina Jarzyńska (MKL Toruń)
100 m ppł
Karolina Kołeczek (UKS Trójka Sandomierz)  
400 m ppł
Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław) 
3000 m z przeszkodami
Katarzyna Kowalska (LKS Vectra Włocławek)        
chód 20 km
Paulina Buziak (OTG Sokół Mielec)   
Agnieszka Dygacz (AZS AWF Katowice) 
wzwyż
Justyna Kasprzycka (AZS AWF Wrocław)   
Kamila Lićwinko (KS Podlasie Białystok)
tyczka
Anna Rogowska (SKLA Sopot)        
trójskok
Anna Jagaciak-Michalska (MKS Juvenia Puszczykowo)
młot
Anita Włodarczyk (RKS Skra Warszawa)
4x400 m
Iga Baumgart (BKS Bydgoszcz)
Agata Bednarek (AZS Łódź)

MĘŻCZYŹNI:

100 m, 4x100 m
Robet Kubaczyk (WKS Śląsk Wrocław)
200 m, 4x100 m
Karol Zalewski (AZS UWM Olsztyn)  
400 m, 4x400 m
Łukasz Krawczuk (WKS Śląsk Wrocław)
Jakub Krzewina (WKS Śląsk Wrocław) 
Rafał Omelko (AZS AWF Wrocław)     
800 m
Adam Kszczot (RKS Łódź)                
Artur Kuciapski (AZS AWF Warszawa)           
800 m, 1500 m
Marcin Lewandowski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)
110 m ppł
Dominik Bochenek (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)
Artur Noga (AZS AWF Kraków)              
400 m ppł, 4x400 m
Patryk Dobek (SKLA Sopot)       
3000 m z przeszkodami
Mateusz Demczyszak (WKS Śląsk Wrocław)     
Krystian Zalewski (UKS Barnim Goleniów)    
maraton
Błażej Brzeziński (WKS Śląsk Wrocław)
Marcin Chabowski (STS Pomerania Szczecinek)
Yared Shegumo (AZS AWF Warszawa)
Henryk Szost (WKS Grunwald Poznań)
chód 20 km
Rafał Fedaczyński (AZS AWF Katowice)
chód 50 km
Rafał Augustyn (OTG Sokół Mielec)   
Łukasz Nowak (OŚ AZS Poznań)        
Grzegorz Sudoł (AZS AWF Kraków)
wzwyż
Wojciech Theiner (AZS AWF Katowice)  
tyczka
Piotr Lisek (OSOT Szczecin)                   
Robert Sobera (AZS AWF Wrocław)              
Paweł Wojciechowski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)
w dal
Tomasz Jaszczuk (MKS Pogoń Siedlce)        
Adrian Strzałkowski (MKS Aleksandrów Łódzki)
kula
Tomasz Majewski (AZS AWF Warszawa)   
Jakub Szyszkowski (WKS Śląsk Wrocław)
dysk
Piotr Małachowski (WKS Śląsk Wrocław)  
Robert Urbanek (MKS Aleksandrów Łódzki)
młot
Paweł Fajdek (KS Agros Zamość)         
Szymon Ziółkowski (OŚ AZS Poznań)       
oszczep
Łukasz Grzeszczuk (RKS Skra Warszawa)
4x100 m
Kamil Kryński (KS Podlasie Białystok)
Dariusz Kuć (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)
Kamil Masztak (WKS Grunwald Poznań)
Adam Pawłowski (OŚ AZS Poznań)
4x400 m
Andrzej Jaros (KS Agros Zamość)
Kacper Kozłowski (AZS UWM Olsztyn)
Michał Pietrzak (AZS AWF Katowice)
XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.